•  (۲۰ خط) 
  •  021-44 696 697
  • خط ویژه: 
  •  info@taningasht.com

اطلاعات کشور ارمنستان

ارمنستان
تصویری از کشور ارمنستان

ارمنستان

آشنایی با ارمنستان

سفر به ارمنستان با تور ارمنستان سفری در تاریخ و احساس بیش از 41 قرن است. دیدن آرارات باستانی و پر راز- کوهی که مطابق کتاب مقدس همان کوه نوح و سرزمینی است که نوع بشر در آن دوباره زاده شد- بی هیچ اغراقی، تجربه ای اعجاب انگیز است که هر انسانی را در سوال های فلسفس و بنیادینش غرق میکند. ارمنستان برای هر کس با هر سلیقه ای چیزی برای عرضه دارد.

ارمنستان- اولین کشوری که مسیحیت را به عنوان دین رسمی خود در سال 301 بعد از میلاد مسیح برگزید.

این کشور مملو از کلیسا ها، صومعه ها، بناهای یادبود و معماری های با شکوه تاریخیست و برای کسانی که علاقمند به رخدادهای بزرگ و تاریخی اند گنجینه ای منحصر به فرد به شمار می آید.

اگر شیفته طبیعتید، فلات زیبای ارمنستان( رشته کوه هایی در ارمنستان که در سلسله کوه های آلپ- هیمالیایی واقع شده اند) با دریاچه های پنهان، دریاچه اسرار آمیز سوان، آبشارها، تندآب ها، رودخانه ها، چشمه ها، دره ها، زمین های مرتفع و جنگل های غنی اش به وضوح گواهی بر معجزه طبیعتند. مکان نگاری ها و عجایب دست ساز حاصل قرن ها معماری کهن، ویرانه ها، کلیساها و صومع ها، تاریخ باستانی ترین قوم و فرهنگ را رنگ می دهندو زنده می کنند. ارمنستان به مدت 10 قرن پل ارتباطی شرقی- غربی بین آسیا و اروپا بود. زندگی امروز در ایروان با آمیخته ای از گذشته و حال تلفیق شده است. مردم به رسوم، فرهنگ، دین، هنر و صنایع، خوراک های خوشمزه و میهمان نوازی خالصانه و بی دریغشان افتخار می کنند.

از موزه ها گرفته تا تماشاخانه ها، خانه اپرا، پارکها، رستوران ها ، کافه های روباز، کلوپ های جاز و نقاط تفریحی دیگر، ایروان پرهیاهو و وسوسه انگیز را جا به جا پر کرده اند. اکثر مواقع، گرمی و برخورد دوستانه مردم بازدیدتان را فراموش نشدنی می کند. خواه نا خواه در ارمنستان احساس در خانه بودن را خواهید داشت و هرگز دلتان نمیخواهد این سرزمین زیبا و مردمش را ترک کنید. یک بار دیدن این کشور هرگز کافی نیست

اینستاگرام
INSTAGRAM.COM/TANINGASHT
کانال رسمی تلگرام
TELEGRAM.ME/TANINGASHT