•  (۲۰ خط) 
  •  021-44 696 697
  • خط ویژه: 
  •  info@taningasht.com

اطلاعات کشور آرژانتین

 آرژانتین  

 کشور آرژآنتین از نظر وسعت ، دومین کشور امریکای جنوبی و هشتمین کشور جهان است . 

آرژانتینی ها در همه جای دنیا به مهمان نوازی و غذاهای خوشمزه شان معروف هستند . بوینس ایرس پایتخت و بزرگترین شهر گردشگری این کشور است . سواحل شنی و سفید ، تفریحات شاد و جذاب و مناظری شگفت انگیز ، دلایلی هستند که این شهر را تبدیل به مرکز سرگرمی در آمریکای جنوبی کرده است . مجسمه فلورایس جنریکا ، لونا پارک ، لاکازا روسادا ، پالاچیو دو گوبرینو ، ساختمان خانه فرهنگ و سالن تئاتر کولون جاذبه های گردشگری این شهر هستند . 

پارک ملی تیرا دل فوگو همراه با مناظری چشمگیر ، آبشارها ، جنگل های راش قطب جنوب و یخچال های طبیعی نیز اشوایا  ( جنوبی ترین شهر جهان ) را به مکانی بسیار برای گردشگران تبدیل کرده است . قطار پایان جهان خط را اهنی است که با سوار شدن بر ان می توان مسافت این پارک را طی کرد . این قطار در اصل برای خدمت به زندان اوشوایا ساخته شده بود . تالاب سبز و خلیج لاپاتب نیز دیگر نقاط دیدنی این شهر هستند . 

یخچال طبیعی بریتو مورنو نیز در 48 کیلومتری شهر ال کلافاته قرار دارد که سومین منبع طبیعی اب جهان است و یخ پیمایی بر روی این یخچال طبیعی تجربه ای جالب و منحصر به فرد را برای شما به ارمغان می اورد . 

شهر باربلوچه نیز به سبب طبیعت بکر و سبک معماری سوئیسیش به سوئیس قاره امریکای جنوبی معروف شده   و یکی از شهرهای بسیار زیبای و گردشگری این کشور است .