•  (۲۰ خط) 
  •  021-44 696 697
  • خط ویژه: 
  •  info@taningasht.com
تور روسیه-سن پطرزبورگ با پروازایرباس آسمان

تور روسیه-سن پطرزبورگ با پروازایرباس آسمان


روسیه

از نظر آب و هوایی کشور روسیه دارای تنوع بالایی می باشد اما آب و هوای مناطق استوایی در این کشور دیده نمی شود. به همین دلیل بهتر است گردشگرانی که قصد سفر به این کشور را دارند از وضعیت آب و هوایی این کشور اطلاعات لازم را کسب نمایند.

جذابیت:

این کشوردارای 17 اثر تاریخی و فرهنگی ثبت شده در سازمان یونسکو و مکانهای حیرت انگیز بیشماری برای بازدید گردشگران می باشد.این کشور قصر ها، مکان هایی همانند: کاخ پترگوف، کلیسای اسحاق ، کاخ کرملین، میدان سرخ.

امنیت:

کشور روسیه از امنیت بسیار بالایی برخوردار است. با توجه به آمار سازمان جهانی جهانگردی، موترد نا امنی در شهر های این کشور نسبت به شهر های امریکایی و اروپایی بسیار کم است.

واحد پول:

واحد اولیه ارز در روسیه روبل (ruble) می باشد که از 100 کوپک (kopeks) تشکیل شده است. با اینکه در برخی مراکز قیمت ها با دلار و یا سایر ارز های خارجی می باشد اما ارز رایج در فروشگاه ها و مراکز خرید و هتل ها فقط روبل می باشد.

غذا:

خوراک های روسی تنوع خود را از سرزمین گسترده با چندین فرهنگ متفاوت روسی گرفته اند. اساس خوراک های روسی برگرفته از غذاهای روستایی رعیت های روسیه است با ترکیبی از انواع ماهی، مرغ، قارچ، میوه ها و عسل، غلاتی نظیر چاودار، گندم ، مواد لازم جهت پخت انواع نان، کوآس، سوپ ها و تاس کباب های خوش طعم روسی می باشد. بسیاری از غذاهایی که در غرب به غذای سنتی روسی شناخته شده اند، در واقع از قرون 18 و 19 سرچشمه گرفته اند که معروف ترین آنها، ویل اورلوف( Veal Orloff)– غذایی با گوشت گوساله- بیف استراگانوف(Beef Stroganoff)– گوشت پخته با خردل- و چیکن استراگانوف(Chiken Kiev)– سینه مرغ بدون استخوان که با کره سیر و سبزی در نان پیجیده و سرخ شده – می باشند. همچنین می توان ازسرو انواع غذاهای قفقازی و تاجیکی لذت برد.

img1378601

ff2مقصد ها

ردیف نام مدت اقامت (شب) توضیحات
1

ویزا+ بلیط رفت و برگشت + بلیط داخلی هوایی یا قطار + 7 شب اقامت + صبحانه + 5 وعده ناهار + ترانسفر فرودگاهی + راهنمای فارسی زبان + گشت + سیم کارت + بیمه

هتل ها

ردیف نام درجه توضیح
1

اطلاعات تور

عنوان تور روسیه-سن پطرزبورگ با پروازایرباس آسمان
مبدا تهران
نوع تور خارجی
نحوه مسافرت هوایی
تاریخ انقضاء 1396/07/01
تاریخ برگزاری 1396/04/01
فایل ضمیمه تور روسیه-سن پطرزبورگ