ویزای مولتی ۵ ساله کانادا چیست؟

کانادا یکی از کشورهای بزرگ و کم جمعیت است و به همین دلیل طبیعت بکر و بی نظیری دارد. البته کانادا یکی از کشورهای مهاجر پذیر نیز به حساب می آید.یکی از انواع ویزاهای قابل اخذ کانادا ویزای توریستی است.

ویزای توریستی خود به چند دسته تقسیم می شود و برای سفر به کانادا با توجه به هدف شخص می توان اقدام به اخذ یکی از آن ها کرد. برای این که موفق به اخذ ویزای این کشور شوید کافی است تا پایان راه با ما همراه شوید.

ویزای توریستی کانادا کوتاه مدت که اخیراً دیگر صادر نمی شود، به متقاضیان این امکان را می داد که در مدتی محدود حداکثر تا سه ماه در کشور کانادا اقامت داشته باشند. به این ترتیب متقاضیان می توانستند به مدت نود روز در خاک کشور کانادا اقامت داشته باشند. خود این ویزا به دو دسته یکبار ورود و دو بار ورود تقسیم می شد.

 

ویزای مولتی کانادا

امروزه با توجه به تغییراتی که در سیاست های سفارت کانادا اعمال شده است، مردم تنها می توانند ویزای مولتی کانادا را اخذ کنند. این ویزا همچنین به ویزای چند بار ورود و ویزای ۵ ساله کانادا نیز مشهور است.

به این ترتیب مسافران می توانند با استفاده از ویزای مولتی کانادا به مدت پنج سال در این کشور رفت و آمد داشته باشند. با اخذ این ویزا می توانید در هر بار ورود به کشور کانادا نود روز اقامت داشته باشید و پس از آن باید خاک کشور کانادا را ترک کنید و دوباره به این کشور وارد شوید. در حقیقت اعتبار این ویزا ده ساله است اما به دلیل این که اعتبار گذرنامه ایرانی ها پنج ساله است این ویزا نیز تنها پنج سال اعتبار دارد.

 

مزیت ویزای بلند مدت کانادا چیست؟

همان طور که گفته شد با ویزای مولتی کانادا می توانید به مدت پنج سال در این کشور به رفت و آمد بپردازید. بدیهی است که پنج سال مدت زمان زیادی است و شما می توانید در این بازه رمانی به خوبی کشور مقصد را مورد مطالعه و آنالیز قرار دهید. نکته مهم این است که در این بازه زمانی می توانید شغل مناسبی را نیز بیابید.

شما پنج سال فرصت بررسی این کشور را خواهید داشت. می توانید سرمایه گذاری، کار، تفریح و هر آنچه مد نظر دارید را بررسی کنید تا به راحتی تصمیم خود را برای اخذ اقامت این کشور بگیرید. از دیگر مزایای این ویزا می توان به این نکته اشاره کرد که ویزای کانادا به شما این امکان را می دهد تا به دفعات و از هر مرزی به این کشور سفر کنید.

این ویزا بیشتر توسط افرادی اخذ می شود که قصد تجارت در کشور کانادا را دارند. البته والدینی که فرزندشان نیز در این کشور اقامت دارد می توانند ویزای کانادا را اخذ کنند و در هر زمانی که دلخواهشان باشد به این کشور سفر کنند. این ویزا به آن ها کمک می کند تا برای هر بار سفر مجبور به اخذ ویزای مجدد نشوند.

 

هزینه های ویزای کانادا

 

اخذ ویزای کانادا نیاز به هزینه های کلان و نامتعارف نداشته و با حداقل هزینه امکان دریافت این ویزا وجود دارد. فراموش نکنید که هیچ تفاوتی در نوع ارتباط شرکتها با سفارت وجود ندارد تنها تفاوتی که در ورد درخواست ویزای کانادا وجود دارد میزان وسواس و دقتی است که متخصصا در این زمینه برای شما به کار بگیرند.

اگر مرجعه که به آن مراجعه میکنید به خوبی از شرایط و استانداردهای اخذ ویزای کانادا مطلع باشند و مدارک شما بدرستی آماده شود و در پروسه ثبت نام آنلاین کارهای پرونده شما را به دقت انجام دهند شما در بالاترین شانس ویزا شدن قرار خواهید گرفت.پس اگر با پیشنهاد ها و مبالغ نجومی مواجه شدین قبل از پرداخت مبلغ بیشتر دقت کنید.

 

چگونه ویزای مولتی کانادا ۵ ساله بگیریم؟

 

امروزه تنها با ارائه مدارک به سفارت برای اخذ ویزای توریستی می توانید فقط ویزای مولتی کانادا را دریافت کنید. مدارک شما شامل چند بخش می شود که در ادامه خواهیم گفت.

برای اخذ ویزای مولتی کانادا ابتدا باید وقت سفارت این کشور را اخذ کنید. همان طور که می دانید کشور کانادا در ایران سفارت خانه ای ندارد. از این رو کلیه متقاضیان اخذ ویزای کانادا باید به سفارت خانه کانادا در کشورها همسایه مراجعه کنند. البته سفارت کانادا امور ویزا را به کارگزاری به نام وک سپرده است.

پس از این که از وک وقت گرفتید می توانید به این مرکز مراجعه کنید تا موفق به اخذ ویزای این کشور شوید. وک در شهرهای مختلفی مانند استانبول، آنکارا، دبی، ابوظبی، ارمنستان و … قرار دارد. به این ترتیب می توانید به یکی از دفاتر وک در تاریخ تعیین شده مراجعه کنید.البته برای اخذ وقت سفارت کانادا می توانید به دو صورت آنلاین و حضوری اقدام کنید. در حالت حضوری باید به وک (VAC) مراجعه کرده و وقت انگشت نگاری را اخذ کنید. در حالت آنلاین ,اما وقت را می گیرید و تنها برای انگشت نگاری به سفارت مراجعه می کنید.

متقاضی باید کلیه مدارک خود را ترجمه کند. این ترجمه باید با مهر رسمی دارالترجمه باشد تا توسط سفارت مورد بررسی قرار بگیرد. پس از این که مدارک را به سفارت ارائه دادید و انگشت نگاری انجام شد؛ باید منتظر پاسخ سفارت به درخواست خود شوید. سفارت دو تا چهار هفته بعد به شما پاسخ خواهد داد.

 

آیا ویزای شینگن برای اخذ ویزای بلند مدت کانادا لازم است؟

 

اولین مدرکی که نشان می دهد شما می توانید ویزای مولتی کانادا را اخذ کنید یا خیر، گذرنامه شما است. در صورتی که حداقل دو ویزای شینگن در گذرنامه شما درج شده باشد، شما موفق به اخذ ویزای مولتی کانادا خواهید شد. در غیر این صورت نمی توانید ویزای این کشور را اخذ کنید.

این که ویزای شینگن یا آمریکا یا انگلیس داشته باشید، نشان می دهد که شما تاریخچه سفری خوبی دارید و در این کشور پناهنده نخواهید شد. پس مهر این ویزاها در گذرنامه شما مهری بر توریست بودن شما است و تأثیر به سزایی در پرونده شما و اخذ ویزا خواهد داشت.

 

مدارک لازم برای اخذ ویزای بلند مدت کانادا چیست؟

 

مدارک شناسایی که شامل شناسنامه، گذرنامه، عکس، مدارک کاری و … می باشد. مدارک کاری خود شامل نامه اشتغال به کار، فیش حقوقی، مرخصی با سربرگ شرکت و … است که با توجه به نوع شغل ممکن است متفاوت باشد. به عنوان مثال کسی که جواز کسب ارائه می دهد دیگر نیاز به ارائه برگه مرخصی ندارد.

از دیگر مدارکی که باید ارائه دهید واچر هتل است. البته در صورتی که از سوی خویشاوندان یا دوستان خود دعوتنامه کانادا داشته باشید دیگر نیازی به ارائه واچر ندارید و می توانید منزل وی را به عنوان محل اقامت خود معرفی کنید. از دیگر مدارکی که باید ارائه دهید هم می توان به رزرو بلیط هواپیما، بیمه نامه مسافرتی و … اشاره کرد.

ترجمه مدارک باید انجام شده سپس با چیدمانی خاص در سایت سفارت بارگذاری شوند. البته نکته مهم این است که این بارگذاری برای زمانی است که قصد اخذ وقت سفارت آنلاین کانادا را داشته باشید. در غیر این صورت مدارک را باید حضوری و به صورت کاغذی به سفارت ارائه دهید.[/vc_column_text][/vc_column_inner]

ویزای 5 ساله مولتی کانادا

 

ویزای مولتی 5 ساله کانادا طنین گشت

 

خدمات

طنین گشت با 10 سال سابقه درخشان در امور ویزا خدمات زیر را ارائه می دهد:

  • ویزای شینگن تضمینی
  • رفع ریجکتی ویزای شینگن
  • تمدید ویزای شینگن
  • وقت سفارت
[/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]

“طنین گشت ایرانیان”

شرکت خدمات مسافرتی طنین گشت با مجوز رسمی اقدام به اخذ ویزای شینگن به صورت تضمینی می نماید. برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

ارسال نظر

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد. همه فیلدها لازم هستند.

پنج × 4 =