متخصص گرفتن ویزای مولتی ۵ ساله کانادا تضمینی هستیم! این شاید پرتکرار ترین تبلیغات مورد استفاده در آژانس های مسافرتی و آژانس های اخذ ویزا باشد. اما آیا واقعاً تضمینی برای گرفتن ویزای مالتیپل کانادا وجود دارد؟ آیا این شرکت ها حربه های خاصی بلد هستند که  به آنها در گرفتن ویزای کانادا کمک می‌کند؟ آیا صرفاً از یک اصطلاح تبلیغاتی استفاده می‌کنند یا دقیقاً می دانند که برای گرفتن ویزای تضمینی باید چه کاری انجام دهد؟

اما ما در گروه طنین گشت به شما نشان خواهیم داد که برای گرفتن ویزای مولتی ۵ ساله کانادا تضمینی چه کاری انجام خواهیم داد و به چه دلیلی این تعهد را بر عهده می گیریم.

ویزای کانادا

ویزای مولتی ۵ ساله کانادا تضمینی چیست؟

قبل از اینکه در مورد این ویزای خاص صحبت کنیم، اجازه دهید که درمورد چند قسمت مجزای آن بحث کنیم:

 

ویزای مولتی ۵ ساله: در بند قبل گفتیم که این ویزا برای ۱۰ سال صادر می شود، اما با توجه به اینکه تاریخ انقضا پاسپورت های ایرانی پنج سال است، این ویزا برای ایرانی ها به صورت پنج ساله صادر شده و مدت اعتبار آن تا یک ماه قبل از به پایان رسیدن تاریخ انقضا پاسپورت است. البته اخیراً قرار شده که برای ایرانی‌ها هم پاسپورت ۱۰ ساله صادر شود که می‌تواند کار روند صدور ویزای مولتی را ساده تر کند

ویزای مولتی: این ویزا که با ویزای مالتیپل هم شناخته می شود، یک نوع ویزای خاص است که برای یک دوره زمانی ۱۰ ساله صادر شده و گیرنده ویزا می تواند با استفاده از آن چندین بار در کشور کانادا تردد داشته باشد.

ویزای مولتی ۵ ساله کانادا تضمینی: اضافه کردن قسمت تضمینی به این جمله به نوعی یک لفظ تبلیغی است. گرفتن ویزای کانادا شرایط خاص خود را دارد و با توجه به قوانین کشور انجام می شود. بنابراین طبیعی است که برای گرفتن این ویزا باید برخی اقدامات اولیه صورت گیرد که شرکت‌های ادعا کننده در این زمینه با قوانین آن آشنا بوده و اخذ ویزا را به صورت تضمینی انجام می‌دهند.

تفاوت بین ویزای مالتیپل کانادا با ویزای سینگل

ویزای صادر شده از طرف کشور کانادا مدل های مختلفی دارد و شرایط استفاده از هر کدام از آنها متفاوت است، اما به طور کلی می توان آنها را در دو گروه ویزای مولتیپل کانادا و ویزای سینگل یا ویزای یکبار ورود قرار داد.

ویزای مالتیپل یا ویزای چندگانه اجازه اقامت ۶ ماهه را در کشور کانادا به مسافران میدهد و اعتبار آن ۱۰ ساله است. با توجه به اینکه گذرنامه ایرانی ها ۵ سال اعتبار دارد، ویزای مولتی ۵ ساله برای آنها صادر می شود. اگر هم یک شرکت این ویزا را به صورت قطعی و تضمینی انجام دهد از لفظ ویزای مولتی ۵ ساله کانادا تضمینی برای آن استفاده می شود.

ویزای سینگل کانادا یا ویزای یک بار تردد به ویزایی گفته می‌شود که تنها برای یک بار ورود صادر شده و استفاده از آن مشمول شرایط خاصی می‌شود که در هنگام سفر می تواند یک جور امتیاز یا یک جور محدودیت باشد:

استفاده کنندگان از این ویزا دارای معافیت مالیاتی هستند و معمولاً برای دیدار رسمی با یک ملیت خارجی صادر می شود

ویزای سینگل کانادا در یک دوره زمانی خاص و برای یک رویداد خاص صادر می شود

برای ورود مجدد به کانادا لازم است که ویزای جدید گرفته شود و روند صدور ویزا از ابتدا تا انتها مجددا انجام شود.

بنابراین طبیعی است که اخذ ویزای مولتی ۵ ساله کانادا تضمینی برای مسافران و برای کسانی که تردد زیادی به این کشور دارند یک انتخاب ایده آل بوده و بسیاری از دردسر ها و هزینه های آنها را از بین می برد.

چه کسانی می توانند ویزای مولتی ۵ ساله کانادا تضمینی بگیرند؟

با توجه به بالا بودن آمار مهاجرت و پناهندگی به کشور کانادا، قوانین حفاظتی مهاجرت و پناهندگی بعضا سخت بوده و محدودیت های زیادی به همراه دارد. اما کشور کانادا از مهاجران به عنوان فرصت یاد می کند و شرایط برای حضور آنها را فراهم آورده است. بنابراین کسانی که شرایط زیر را داشته باشند می‌توانند از ویزای مولتی استفاده کنند:

در وهله اول برای امنیت کشور کانادا خطری نداشته باشند

از لحاظ پزشکی سالم باشند و معاینات پزشکی این سلامت را تایید کنند

تمامی مدارک و اسناد مورد نیاز برای مهاجرت به کشور کانادا یا مسافرت به این کشور را ارائه داده باشد

مسافران و مهاجران باید سرمایه کافی برای تامین هزینه های خود و اعضای خانواده و همچنین توانایی مالی برای ترک کشور و برگشت به خانه خود را داشته باشند

مسافران تمایلی به اقامت دائم یا ادامه تحصیل در این کشور نداشته باشند و برای آن مجوزهای لازم را گرفته باشند

در هر بار ترک کشور کانادا سوء سابقه یا سوء رفتار نداشته باشید

به قوانین کشور کانادا پایبند باشید و هیچ گونه سابقه کیفری و جنایی نداشته باشید

حالا اگر شما به عنوان مسافر این ویژگی‌ها را داشته باشید و مدارک لازم را هم برای اخذ ویزا در اختیار شرکت طنین گشت قرار دهید ما هم این توانایی را داریم که ویزای مولتی ۵ ساله کانادا تضمینی برای شما فراهم آوریم و اعتماد متقابل بین ما و شما شکل گیرد.

“طنین گشت ایرانیان”

شرکت خدمات مسافرتی طنین گشت با مجوز رسمی اقدام به اخذ ویزای کانادا به صورت تضمینی می نماید. برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

مدارک لازم برای اخذ ویزای مولتیپل کانادا

افراد مختلفی می توانند برای استفاده از ویزای مالتیپل کانادا درخواست دهند و از شرایط این ویزا برای سفرهای توریستی و همچنین برای سفرهای تجاری خود استفاده کنند. این افراد اگر به فکر برخورداری از مزیت ویزای مولتی ۵ ساله کانادا تضمینی باشند لازم است که مدارک اولیه خود را فراهم بیاورند. ما برای سهولت کار این افراد مدارک لازم را در چند گروه قرار داده ایم:

 مدارک اولیه

دو قطعه عکس رنگی با زمینه سفید که ۷۰ درصد چهره در آن مشخص باشد

اصل پاسپورت با یک سال اعتبار و پاسپورت قدیم

اصل شناسنامه با ترجمه

 مدارک مالی

قانون مهاجرت و مسافرت به کشور کانادا تاکید می‌کند که باید توانایی مالی برای حضور در این کشور را داشته باشید و بتوانید هزینه مخارج خود و خانواده و همچنین هزینه بازگشت به منزل را داشته باشید. مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای مولتی ۵ ساله کانادا تضمینی شامل گزینه های زیر می شود:

گرفتن پرینت حساب بانکی ۶ ماه آخر به زبان انگلیسی

حداقل موجودی ۱۵۰ میلیون تومان به ازای هر نفر با مهر بانک و برای حسابهای کوتاه مدت اصل سند ضروری است

درست بودن نام صحیح مسافر و اخذ تاییدیه از بانک

اصل سند ملکی به صورت ترجمه شده رسمی برای نشان دادن استطاعت مالی

داشتن حداقل دو ویزای شینگن و تعدد در مسافرت تا وضعیت سفر شما را نشان دهد.

 مدارک شغلی

بخش سوم از اسناد و مدارکی که می‌تواند روی روند گرفتن ویزای مالتیپل کانادا تاثیر گذار باشد، مدارک شغلی هستند. در حقیقت شما به هنگام گرفتن ویزا باید موجه بودن خود را نسبت به حضور در کشور میزبان نشان دهید و به همین دلیل هر چه مدارک شما برای نشان دادن شرایط شخصی بیشتر باشد احتمال گرفتن ویزای تضمینی هم بیشتر است. از جمله مدارک شغلی مهم مورد نیاز برای مشاغل مختلف باید به موارد زیر اشاره کرد:

پروانه مطب و کارت نظام پزشکی به صورت ترجمه شده یا دانشنامه تحصیلی ترجمه شده برای پزشکان

پروانه مهندسی و کارت نظام مهندسی به صورت ترجمه برای مهندسین

پروانه وکالت و کارت وکالت ترجمه شده برای وکلا

پروانه کسب یا ترجمه کارت بازرگانی برای کسبه

گواهی شغلی و تاییدیه رسمی تاسیس شرکت برای صاحب شرکت ها

گواهی شغلی به صورت سمت و سابقه کاری به صورت تجربه شده و لیست بیمه ۶ ماهه ترجمه شده برای کارمندان بخش خصوصی

اصل گواهینامه ساختمان و اصل قرارداد همکاری به همراه اصل پایان کار ساختمان برای ساختمان ساز ها

حکم کارگزینی و فیش حقوقی ۳ ماه به صورت ترجمه شده برای کارکنان مشاغل دولتی

حکم بازنشستگی و آخرین فیش حقوقی برای بازنشسته ها

نامه اشتغال به تحصیل و کارت دانشجویی به صورت ترجمه شده برای دانش‌آموزان و دانشجویان

برای خانم های خانه دار مدارک مورد نیاز از همسر ایشان گرفته شده و سند ازدواج هم اخذ می شود

موافقت نامه محضری از سرپرست کودک برای گرفتن ویزای کودک ضروری است.

به خاطر داشته باشید که مدارک لازم و ضروری گفته شده در این مطلب نقش مهمی در گرفتن ویزای مولتی ۵ ساله کانادا تضمینی دارند و هر چه شما در فراهم آوردن این مدارک قوی تر عمل کنید شانس شما برای گرفتن ویزای تضمینی بالاتر رفته و طبیعتاً نتیجه کار هم سریع تر خواهد بود.

روند اخذ ویزای 5 ساله کانادا برای ایرانی ها

داشتن این مدارک برای گرفتن ویزای کانادا لازم و ضروری هستند و در حقیقت اصلی ترین بخش پروژه به حساب می آیند. اما برای اینکه ما در گروه طنین گشت بتوانیم ویزا را به صورت تضمینی و هر چه سریعتر برای شما بگیریم باید چند نکته را مد نظر داشته باشید:

تمامی مدارکی که برای گرفتن ویزا لازم دارید باید توسط یک دارالترجمه رسمی به زبان انگلیسی ترجمه شود و همه این مدارک توسط کارشناسان ما مورد بررسی قرار می گیرند.

بعد از تحویل مدارک وقت مصاحبه حضوری و انگشت نگاری برای شما تعیین می‌شود که باید راس زمان مشخص شده در آنجا حضور داشته باشید.

در تمامی مراحل اخذ ویزای مولتی ۵ ساله کانادا تضمینی در کنار شما هستیم و توصیه های لازم را در اختیار شما قرار می دهیم تا سریعتر بتوانید کار را انجام دهید.

اگر به صورت خانوادگی سفر می کنید، پدر خانواده می تواند ساپورت کننده اعضای خانواده باشد و یک سند ملکی برای همه اعضا کافی است.

به خاطر داشته باشید که از زمان انگشت نگاری تا تحویل مدارک زمانی بین ۳۰ تا ۴۵ روز کاری طول می کشد و باید برای این محدوده زمانی از قبل آماده باشید.

زمان  اعلام شده از طرف سفارت برای تحویل ویزا ۳۰ تا ۶۰ روز کاری بعد از انگشت نگاری است.

به خاطر داشته باشید که هر کدام از این مراحل نیاز به تمهیداتی دارد و اگر شما به صورت شخصی عمل کنید به احتمال زیاد دچار دردسر خواهید شد. بنابراین کارشناسان طنین گشت به طور کامل در جریان گام‌های مختلف شما هستند و به شما کمک می کند تا بتوانید این مراحل را بدون دردسر طی کنید.

آیا میتوان بدون داشتن ویزای شینگن برای گرفتن ویزای مولتی اقدام کرد؟

در بند های قبلی در مورد شرایط گرفتن ویزای مولتی ۵ ساله کانادا تضمینی گفتیم که داشتن ویزای‌شینگن مزیت بزرگ محسوب می‌شود و می‌تواند تایید کننده شرایط مناسب شما برای سفر به کانادا باشد. احتمالاً این موضوع باعث نگرانی برای کسانی شده که بدون داشتن ویزای شینگن برای اخذ ویزای مولتی کانادا اقدام می کنند. اگر شما هم از این دسته افراد هستید نیازی به نگرانی نیست. معمولاً دو شرایط مهم در نظر گرفته می شود:

اگر شما سابقه مسافرت مناسب و قابل قبولی به کشورهای مختلف داشته باشید و دائماً در حال تردد به کشورهای دیگر هستید به احتمال زیاد این دیدگاه برای افسر میزبان به وجود می‌آید که شما قصد ماندن در کشور کانادا را ندارید و بلافاصله بعد از مدت زمان مشخصی بر می گردید. در حقیقت ویزای شینگن یا سابقه مسافرت طولانی به نوعی تایید کننده خروج شما از کشور کانادا و مسافرتی بودن سفر شماست.

دعوت نامه معتبر می‌تواند جایگزین ویزای شینگن باشد. معمولا از طرف کشور کانادا دعوت نامه صادر شده از طرف آشنایان و فامیل درجه یک به نوعی تایید کننده شخصیت و قابلیت های شماست و این اطمینان را به وجود می آورد که شما صرفاً یک سفر تفریحی و مسافرتی دارید.

باز هم باید به این نکته اشاره کنیم که داشتن ویزای شینگن برای گرفتن ویزای مولتی ۵ ساله کانادا تضمینی مزیت بزرگی محسوب می شود، اما هیچ وقت به خاطر گرفتن این امتیاز به سراغ راهکارهای کلاهبرداری و استفاده از برچسب‌های ویزای شینگن تقلبی نروید که نوعی جل سند بوده و ممکن است دردسر زیادی برای شما به دنبال داشته باشد.

هزینه ویزای مولتی ۵ ساله کانادا تضمینی

یکی از سوالات پرتکرار ای که از ما در گروه طنین گشت پرسیده می شود، بحث هزینه اخذ ویزای مولتی و شرایط مالی آن است. اگر توجه کرده باشید قیمت گفته شده توسط شرکت های مختلف با یکدیگر متفاوت است و الگوی مشخصی برای آن وجود ندارد.

در حقیقت تعرفه ویزای مولتی ۵ ساله کانادا به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد و هر چه شما مدارک کامل تر و دقیق تر را به شرکت واسطه برسانید کار آنها ساده تر بوده و دردسر کمتری متحمل می‌شوند. اگر هم به دنبال اطلاع از تعرفه دقیق خدمات ما در گروه طنین گشت هستید می توانید از طریق شماره های درج شده در سایت با ما در تماس باشید تا اطلاعات کامل در اختیار شما قرار گیرد.

یکی از سوالات پرتکرار ای که از ما در گروه طنین گشت پرسیده می شود، بحث هزینه اخذ ویزای مولتی و شرایط مالی آن است. اگر توجه کرده باشید قیمت گفته شده توسط شرکت های مختلف با یکدیگر متفاوت است و الگوی مشخصی برای آن وجود ندارد.

در حقیقت تعرفه ویزای مولتی ۵ ساله کانادا به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد و هر چه شما مدارک کامل تر و دقیق تر را به شرکت واسطه برسانید کار آنها ساده تر بوده و دردسر کمتری متحمل می‌شوند. اگر هم به دنبال اطلاع از تعرفه دقیق خدمات ما در گروه طنین گشت هستید می توانید از طریق شماره های درج شده در سایت با ما در تماس باشید تا اطلاعات کامل در اختیار شما قرار گیرد.

آیا یک شرکت میتواند برای من دعوتنامه اخذ کند؟

یکی از راهکارهای شرکتهای مختلف برای گرفتن ویزای مولتی ۵ ساله کانادا تضمینی این است که از طرف کشور میزبان برای شخص درخواست دهنده دعوت نامه ارسال می کنند. اگرچه این شرکت ها اطلاعات چندانی در مورد شخص یا شرکت فرستنده دعوتنامه در اختیار شما قرار نمی دهند، اما در هر صورت یک دعوتنامه رسمی محسوب می‌شود و می‌تواند امتیاز مدارک شما را برای اخذ ویزای کانادا بالاتر ببرد.

اما در طرف مقابل برخی از شرکت‌ها برای بالا بردن تضمین گرفتن ویزای مولتی راهکارهای دیگری در نظر گرفتند. مثلا ما در گروه طنین گشت از کارشناسان حرفه‌ای و آموزش دیده در این زمینه بهره می بریم و در تمام مراحل گردآوری مدارک شخصی و مدارک مالی در کنار شخص درخواست دهنده هستیم. بنابراین تا جایی که می توانیم مدارک رسمی و ضروری لازم برای اخذ این ویزا آماده می‌کنیم تا احتمال رد شدن آن از طرف سفارت کانادا به حداقل برسد.

 در نهایت این نکته را به خاطر داشته باشید که به توصیه هیچکدام از شرکت ها برای تقلب و دست بردن در مدارک رسمی گوش ندهید و روش های قانونی برای گرفتن ویزای مولتی ۵ ساله کانادا تضمینی انجام دهید و مطمئن باشید که ما هم در گروه طنین گشت در کنار شما خواهیم بود تا سریعتر به بهترین نتیجه ممکن برسید.

جهت اخذ ویزا با شماره 02144696697 تماس بگیرید

Click to rate this post!
[Total: 5 Average: 5]